ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W dniu 26 czerwca 2020 roku odbędzie się rozdanie świadectw promocyjnych i świadectw ukończenia Szkoły Podstawowej Nr 3 w Krośnie. Ze względu na obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia wręczenie świadectw przez wychowawców odbędzie się w ustalonych godzinach, w wyznaczonych salach z zachowaniem środków bezpieczeństwa (według podanego niżej harmonogramu).

Na teren szkoły mogą wchodzić tylko osoby zdrowe, bez objawów choroby zakaźnej, u których nikt z domowników nie przebywa na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych. Uczniowie odbierający świadectwa wchodzą do szkoły pojedynczo, muszą mieć założone maseczki ochronne i rękawiczki. Przy wejściu do szkoły zachowują dystans społeczny, dezynfekują ręce (rękawiczki). Na terenie szkoły nauczyciele będą pilnowali porządku i dbali o bezpieczny przebieg spotkań z wychowawcami. Po otrzymaniu świadectw uczniowie opuszczają teren szkoły, nie grupują się. Prosimy, aby rodzice nie wchodzili do szkoły.

Spotkanie dla uczniów kl. 8 odbędzie się na sali gimnastycznej 26 czerwca 2020 r. o godz. 9.00 – oddzielne wejście przy sali gimnastycznej, w obecności wychowawczyni i pani dyrektor z zachowaniem zasad bezpieczeństwa; obowiązują wszystkich maseczki i rękawiczki Uczniowie kl. 8 przynoszą na spotkanie długopisy.

Msza święta na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w dniu 25 czerwca 2020 r. (czwartek) o godz. 16.30.

Uczniowie poszczególnych klas wchodzą wejściem według harmonogramu i udają się do najbliższej sali (2, 5, 7). Świadectwa będą wydawane przed wejściem do klasy.

W sytuacji, gdy świadectwo nie zostanie odebrane – prosimy o kontakt z wychowawcami. Uczeń lub rodzic będzie mógł odebrać świadectwo w późniejszym terminie po ustaleniu telefonicznym w sekretariacie szkoły.

Oficjalne zakończenie i pożegnanie klasy 8 można będzie obejrzeć w piątek na szkolnej stronie internetowej i Facebooku.

Comments are closed.